کد خبر:1062

معاون سیاسی استانداری خبر داد؛

شناسایی ۵ مکان استخراج ارز دیجیتال در ایلام


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ 11:14:55

بازتاب ایلام_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان، پنج مکان استخراج ارز دیجیتال در استان ایلام شناسایی شد."محمد نوذری" در نشست شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ایلام اظهار داشت: این موارد در آرامستان بهشت رضا شهر ایلام، یک گاوداری در چوار، دو مرغداری در ایوان و ملکشاهی و در یک برنجکوبی در شهرستان سیروان شناسایی شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر جدیت در مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی، افزود: کشور ما هم اکنون در جنگ تمام عیار اقتصادی است و دشمن تمام ساختارهای اقتصادی ما را مورد هدف قرار داده است.

معاون سیاسی استاندار ایلام با بیان اینکه دشمنان نظام هم اکنون با راه اندازی جنگ روانی به دنبال پریشان کردن ذهن مردم هستند، خاطرنشان ساخت: با تلاش های صورت گرفته به خوبی از قاچاق دام در استان ایلام جلوگیری به عمل آمد.

"محمد نوذری" هدف از تشکیل جلسات مبارزه با قاچاق کالا را مبارزه با قاچاق کالاها و مایحتاج اساسی مردم ارزیابی و تاکید کرد: موضوعاتی که با سفره ی مردم ارتباط مستقیم دارد در این نشست ها بررسی و راهکارهای لازم برای آنان ارائه و اجرایی می شود.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام