کد خبر:1068

رئیس شورای اسلامی شهر ایلام در گفتگو با بازتاب؛

خدمات شهردار ستودنی است/اتحاد و همدلی شورائیان؛ زمینه ساز توسعه شهری/چهارشنبه تشکیل جلسه خواهیم داد!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 0:10:10

بازتاب ایلام- رئیس شورای اسلامی شهر ایلام گفت: خدمات شهردار ایلام بسیار چشمگیر، ستودنی و غرورآفرین است."عبدالرضا پورخلیل" در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اتحاد و همدلی شورائیان؛ زمینه ساز توسعه شهری و رضایتمندی عمومی است، اظهار داشت: شورای شهر ایلام در این دوره با اتحاد، همدلی و همفکری توانسته است منشاء خدمات ارزشمندی در حوزه های مختلف باشد‌.

وی با اشاره به اینکه این دوره بهترین و ایده آل ترین تصمیم نمایندگان مردم در شورای شهر، انتخاب فردی توانمند، خلاق، مبتکر و کار بلد به عنوان"شهردار ایلام" بوده است، افزود: اقدامات، خدمات، زحمات و تلاش های همه جانبه دکتر"طالب صادقیان" تا کنون چشمگیر، رضایتبخش، غرورآفرین، ستودنی و جامع الاطراف بوده و همچنان مورد حمایت اکثریت اعضاء شورای شهر و مورد رضایت نسبی شهروندان است.

رئیس شورای اسلامی شهر ایلام با بیان این که اختلاف نظر، تفاوت نگاه و سلیقه؛ جزء لاینفک کارها و امورات شورایی است، یادآور شد: در این دوره نیز این فرآیند در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان، در شورای اسلامی شهر ایلام حاکم بوده است.

"عبدالرضا پورخلیل" با اشاره به اینکه در جلسه اخیر، به علت به حدنصاب نرسیدن اعضاء، هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ایلام انتخاب نشده اند، خاطرنشان ساخت: برای این منظور روز چهارشنبه هفته جاری(سی ام مرداماه) مجدداً تشکیل جلسه خواهیم داد.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد که همه اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام که دل در گرو مردم، ارائه خدمات مطلوب، عمران و توسعه شهری دارند، در این جلسه شرکت کنند تا امورات شهر و شهروندان معطل نماند، تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل کار و تلاش است و اندکی معطلی باعث بلاتکلیفی امور شهری می شود، از همه اعضاء همراهی و همکاری همه جانبه، مورد استدعاست.

رئیس شورای اسلامی شهر ایلام با اشاره به اینکه قانون شوراها و قوانین ساری و جاری مربوطه، تکالیف را مشخص کرده است، تاکید کرد: تشکیل جلسات شورای شهر ایلام بصورت قانونی دنبال و اتخاذ تصمیم خواهد شد.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام