کد خبر:1118

کش و قوس در انتخاب شهردار شباب؛!!!

شهرداری شهر شباب؛ کلاس آموزشی نیست


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ 19:28:46

بازتاب ایلام- محمد غلام نیا: شهر شباب چرداول که چند صباحی است به جلگه ی شهرها پیوسته متأسفانه در همین ابتدای را با مشکلاتی روبرو شده است. این شهر به علت بافت قبیله ای هر چند وقت یکبار دچار دستخوش تغییرات می شود و انتخاب شهردار در این شهر نوپا  خود به داستان هزار و یک شب تبدیل شده است.

از انجای که شهردار سابق ردای نمایندگی مجلس را پوشیده بود و در بین راه از سمت خود در شهرداری که منشاء خدمات خوبی هم بود استعفاء داد ولی چرخ نمایندگی مجلس به وفق مرادش نچرخید و گویا از کاندید شدن مجلس منصرف گردیده است.

 حال شورا 5 نفره این شهر ، فردی را از جنس بدنه شهرداری و با تحصیلات مرتبط به این سمت گماشته اند و در این مدت بعد از انصراف شهردار قبلی به کار خود بعنوان شهردار مشغول به خدمت است.

و در این میان به گوش می رسد خبری !!!! خبری که کسانی بدون رزومه کار اجرایی،  اسب خود را برای رسیدن به کرسی شهرداری زین کرده اند.

مدیریت در هر پست و مقام یک هنر است امام مدیریت شهری هنرمندی را می طلبد که بتواند هم معضلات مربوط به شهر را مرتفع سازد هم در جذب اعتبارات، تعامل با مردم و پیشتر با اعضا شورا دستی بر آتش داشته باشد.

 شهر شباب که در پیشانی و ورودی استان در باب پذیرایی از زائرین اربعیین حسینی همیشه پیش قدم بوده می تواند نمادی از یک شهر  خوب برای سایر شهرها باشد.

با این وجود از اعضای محترم شورا اسلامی شهر شباب انتظار می رود بدون دغدغه قومی و قبیله ای و از روی دلسوزی، شهرداری را برای شهر خود انتخاب، که بتواند خواسته های کسانی که به آنها رأی اعتماد داده اند برآورده سازند.

فرماندار شهرستان هم در این رابطه می گوید فرجه تصدی سرپرستی(سه ماهه) در شهرداری شباب به اتمام رسیده و به ریاست محترم شورای اسلامی شهر شباب  اعلام شده که در کمترین زمان ممکن نسبت به انتخاب شهردار اقدام نمایند و در غیر اینصورت شورا منحل خواهد شد.

و نکته پایانی پس دوستان شورا تا زود دیر نشده شهردار را انتخاب نمایید.

 


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام