کد خبر:1153

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام؛

توانمندسازی خانواده های مددجو اولویت اول کمیته امداد ایلام است


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 11:36:44

بازتاب ایلام - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: توانمندسازی همچنان رسالت مهم و اصلی ترین هدف کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان این استان است.ضیاء رضایی عصر در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم کمیته امداد اداره چوار ایلاماظهار داشت: اگرچه که در طول سال خدمات گسترده و متنوعی به نیازمندان این استان ارائه می‌شود اما ارائه خدمات و راهکارهایی که منجر به کاهش وابستگی و در نهایت استقلال معیشتی و توانمندسازی این خانواده‌ها باشد از اولویت‌های مهم کمیته امداد است.

وی با اشاره به خدماتی که به نیازمندان و مددجویان بخش چوار ارائه شده است، افزود: خدمت رسانی‌ها در این منطقه به نحو درست و در مسیر مطلوبی قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به همکاری و همدلی صمیمانه بین کارکنان امداد بخش چوار یادآور شد: کار هدفمند و با برنامه ریزی، وقت گذاری، اشراف بر نیازهای مددجویان و انجام کار کارشناسی در راستای رفع نیازهای آنان از شاخص‌های مهم خدمت رسانی در این منطقه است.

رضایی ادامه داد: وجود این شاخص‌های بسیار خوب و همچنین ظرفیت‌هایی که در این منطقه برای ارائه خدمت وجود دارد می‌تواند کاهش محرومیت‌ها در این منطقه و ارتقاء سطح معیشتی آنان را به دنبال داشته باشد./مهر


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام