کد خبر:1155

رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد؛

سه کشته و زخمی؛ حاصل تصادف در مسیر ایلام-مهران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ 12:37:44

بازتاب ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از تصادف یکدستگاه خودروی ۲۰۶ حامل زائران قمی در محور ایلام-مهران خبر داد.سرهنگ "رضا همتی زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور ایلام به مهران، مأموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی و کارشناسان پلیس راه، مشخص شد یکدستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جاده خارج و یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

رئیس پلیس راه ایلام یادآور شد: علت تامه این تصادف توسط کارشناسان پلیس راه، برخورد به شی و خروج از جاده به علت تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است.

"سرهنگ همتی زاده" خاطرنشان ساخت: با پیگیری های انجام شده این خودرو متعلق به زائران استان قم بوده که قصد سفر به عتبات عالیات از طریق پایانه مرزی مهران داشته اند.

وی تصریح کرد: از زائران عتبات عالیات خواهشمندیم با توجه به عدم آشنایی به جاده، در محورهای مواصلاتی استان ایلام با سرعت مطمئنه حرکت کرده و با توجه به تابلوهای راهنمایی و توجه به توصیه ها و هشدارهای پلیسی رانندگی کرده و از انجام هرگونه حرکات حادثه ساز خودداری کنند.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام