کد خبر:1157

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد؛

تامین ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای بازگشت و انتقال زائران و عزاداران حسینی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ 19:39:33

بازتاب ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از تامین ۲۰۰ دستگاه اتوبوس جهت جابجایی زائران از مرز مهران به نقاط مختلف کشور در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد."نوراله دلخواه" با اعلام این خبر گفت: زائران و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) که در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به کربلای معلی مشرف شده بودند از مرز بین المللی مهران به سهولت و آرامش به کشور باز می گردند.

وی اظهار داشت: بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر از مریدان و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) وارد کربلا شده‌اند که بیش از ۵۰ درصد آنان با وسیله نقلیه شخصی تردد داشته و ۲۰ درصد بصورت کاروانی و مابقی با ناوگان عمومی به مرز مهران وارد شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام افزود: بیش از ۴۰هزار نفر اتباع سایر کشور ها نیز از مرز مهران وارد کشور عراق شده اند.

"نوراله دلخواه" یادآور شد: پیش بینی می شود با توجه به تعطیلات پایان هفته، زائران با برنامه ریزی و سهولت وارد کشور شوند.

وی خاطرنشان ساخت: تمهیدات لازم برای تامین ۲۰۰ دستگاه اتوبوس اندیشیده شده و هماهنگی لازم جهت جابجایی زائران با استان های معین انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام تصریح کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی هم برای خدمات رسانی و انتقال زائران به مقاصدشان آماده هستند و تمام امکانات خدماتی در مرز مهران فراهم است و مشکلی برای تردد این عزیزان وجود ندارد./روابط عمومی


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام