کد خبر:1187

استمداد از مسئولان مربوطه؛

آرامش را به اولیاء و دانش آموزان برگردانید!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 11:49:54

بازتاب ایلام- چرا فضایی که قبلاً کارشناسان مربوطه دستور تخلیه و تخریب آن را داده اند، الآن مجدداً فرزندان معصوم ما را به آنجا منتقل می کنند.!؟لطفاً راجع به جابجای دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) چوار و هنرستان به مدرسه ای مخروبه؛ از مدیرکل نوسازی مدارس و مدیرکل آموزش و پرورش بپرسید که چرا فضایی که قبلاً کارشناسان مربوطه دستور تخلیه و تخریب آن را داده اند، الآن مجدداً فرزندان معصوم ما را به آنجا منتقل می کنند.!؟

متأسفانه این مکان نه سرویس بهداشتی دارد، نه سیستم روشنایی درست و حسابی و نه سیستم سرمایشی و گرمایشی.

ما اولیاء دانش آموزان از افراد مسئول این سئوال را داریم که با چه دلیل و توجیهی آموزش و پرورش منطقه را مجاب کرده اند که جابجایی به ساختمان مخروبه، بدون ریالی هزینه صورت گیرد.!؟

چرا ساختمان دبیرستان فاطمه الزهرا(س) را به دانش آموزان راهنمایی اختصاص داده و دبیرستانی ها را آواره کرده اند.!؟

سئوال این است: اگر ساختمان مخروبه است و قبلاً دستور تخلیه صادر شده الان چه اتفاقی افتاده است که بدون هیچ گونه پاسخی، بچه های ما را به جایی مخروبه منتقل می کنند.!؟ نه دستشویی، نه آبخوری، نه فضای درست و حسابی و نه سیستم سرمایشی و گرمایشی.!! آیا اگر این دانش آموزان از فرزندان خود مسئولین بودند، حاضر بودند به ساختمان ناامنی منتقل شان کنند.!؟

بخاطر خدا شما پیگیری کنید و نگذارید دستورات این چنینی به سرانجام برسد و آسایش و آرامش را به ما و فرزندان مان برگردانید.!


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام