کد خبر:1188

جانشین فرماندهی سپاه امیرالمومنین (ع) استان عنوان کرد؛

اجرای ۶۷۵برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ایلام


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 12:14:37

بازتاب ایلام- جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: در هفته دفاع مقدس ۶۰ عنوان سرفصل با تعداد ۶۷۵ برنامه در کل استان ایلام اجرا می شود.سرهنگ قدرت اله کریمیان روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به مناسب گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن از همان بدو پیروزی انقلاب به طرق مختلف از جمله ایجاد تفرقه قومیتی، فتنه، ترور، جنگ تحمیلی، تحریم، فشارهای اقتصادی، جنگ نرم رسانه ای و شبیخون فرهنگی، اجماع های جهانی، تولید برنامه های مبتذل ماهواره ای و اینترنتی و ... سعی داشته و دارد که به ایران اسلامی ضربه بزند.

وی با بیان اینکه شعار هفته دفاع مقدس امسال (ما پیروزیم) تعیین شده است، است،افزود: امسال سعی شده از ایده های خلاقانه و بکر استفاده و در کنار ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس  از دیدگاه های کسانی مانند جوانان و نوجوانان که جنگ تحمیلی را درک نکرده اند یا از نزدیک با آن درگیر نبوده اند، استفاده شود.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمونین (ع) ایلام یادآور شد: تمام تلاش و هراس دشمنان از نفوذ اقتدار ایران در منطقه و الگوگیری ملت ها و حکام کشورهای اسلامی و دیگر کشورهای آزادی خواه جهان از راهبردهای دشمن ستیزانه انقلاب اسلامی و پرچمداری استقامت کشورمان در برابر ظالمان و صدور دانش نظامی و دفاعی از سوی ایران به جبهه های مقاومت است.

 کریمیان با اشاره به تجارب حاصل از دفاع مقدس، تقویت روحیه خودباوری، تاسی و الگوپذیری از نهضت عاشورا و قیام امام حسین (ع)، ترویج و اعتقاد به شهادت طلبی و ... از جمله شاخص های مهمی است، بیان داشت:  این تجارب ایران را به یک کشور مقتدر و تاثیرگذار در معادلات جهانی تبدیل کرده است.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام رژه خودرویی نیروهای مسلح، نواختن زنگ مقاومت در اولین روز از مهرماه، بزرگداشت فرماندهان شهید، بهره برداری از ۱۰۹ طرح عمرانی، ۵۹ پروژه محرومیت زدایی، غبارروبی مزار شهدای گمنام، و.... از برنامه های سپاه استان در هفته دفاع مقدس هستند.

 


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام