کد خبر:1275

رئیس بنیاد مستضعفان کشور در ایلام:

همه ایران در ایلام/هیچ مانعی نمی تواند سد راه زائران به مهران شود!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 15:39:47

بازتاب ایلام- رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: در اربعین امسال همه ایران در ایلام است."سید پرویز فتاح" با اشاره به این مهم که هیچ مانعی نمی تواند سد راه زوار در تردد از مرز مهران شود،اظهار داشت: اینجا جاذبه ای بس عجیب برای زوار اربعین حسینی دارد.

وی با اظهار شگفتی از جمعیتی که این روزها روانه مرز مهران می شود، افزود: از جمعیت ۴۰ هزار نفری منطقه محرومی چون قلعه گنج کرمان حدود ۲۰ هزار نفر روانه مرز مهران شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان با تعبیر این مفهوم که ۷۲ ملت را برای خدمت رسانی به زوار بسیج کرده ایم، بیان داشت: از تمام ظرفیت های بنیاد برای کمک به زوار استفاده خواهیم کرد.

وی زحمات استاندار و مجموعه همکاران را در آماده کردن زیرساخت ها قابل تقدیر دانست و تصريح کرد: با توجه به استقبال کم نظیر زوار از مرز مهران بیش از ۶۰ درصد امکانات بنیاد برای اربعین را به مسیرهای اربعین استان ایلام اختصاص داده ایم.

"سیدپرویز فتاح" یادآور شد: علاوه بر ایجاد یک موکب بزرگ در سه راهی کارزان شهرستان سیروان در استان، ۱۰ میلیون بطری آب، یک میلیون پرس غذا به همراه یک میلیون بطری نوشابه برای خدمت رسانی به زوار اختصاص داده ایم.

وی اربعین را کمک خدا به مردم استان ایلام قلمداد نمود و تاکید کرد: البته مردم ایلام شایسته و استحقاق این لطف و محبت الهی را دارند و به همین خاطر ایلام را پایتخت خادمین اربعین حسینی(ع) می خوانند.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام