کد خبر:1277

رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد؛

ارائه خدمات رایگان به یک میلیون زائر/تلاش و توجه مضاعف برای رفع محرومیت از ایلام!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 16:38:30

بازتاب ایلام-رئیس بنیاد مستضعفان گفت: مجتمع گاوداری ایوان باید به مردم استان ایلام واگذار شود و برای رفع محرومیت از این استان، تلاش و توجه مضاعفی خواهیم داشت."سید پرویز فتاح" در جریان بازدید از موکب محبان امیرالمؤمنین(ع) واقع در سه‌راهی کارزان-ایلام با بیان اینکه موکب‌های این بنیاد به یک‌میلیون زائر اربعین حسینی در مرزهای مهران، خسروی و شلمچه خدمات‌رسانی می‌کنند، اظهار داشت: در این موکب‌ها سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام و نیز میان وعده و آب‌معدنی به زائران عرضه می‌شود.

وی افزود: ۱۰ میلیون بطری آب‌معدنی، ۲.۵ میلیون بطری شیر و چند میلیون بطری آبمیوه ساخت کارخانه‌های بنیاد مستضعفان در موکب‌ها و انبارها دپو شده و در صورت نیاز، به سایر موکب‌ها نیز تحویل خواهد شد.

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد:در موکب‌ قصر شیرین به خاطر شرایط خاص و تعطیل شدن تردد زائران از ساعت ۱۷ عصر، امکانات اقامت شبانه و در مرزهای مهران و شلمچه نیز امکان اقامت کوتاه‌مدت برای زائران فراهم است.

"سید پرویز فتاح" تأکید کرد: موکب‌های این بنیاد در سه مرز مهران، شلمچه و خسروی دارای شرایط مختلفی هستند بطوریکه در مرز مهران از محیط شهری دور است اما در دو مرز دیگر در داخل شهر و نزدیک به مرزها برپاشده و لازم است برای دائمی شدن آن‌ها این شرایط در نظر گرفته شود.

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین در بازدید از مجتمع گاوداری بنیاد واقع در شهرستان ایوان، گفت: در تلاش هستیم تا دست بنیاد را از تصدی گری ها کوتاه کنیم و اداره این مجتمع ۱۲۰۰ راسی نیز باید به مردم استان واگذار شود.

"پرویز فتاح" بیان داشت: باید طوری برنامه ریزی شود که مردم این استان از گاوها، گوشت و شیر این مجتمع منتفع شوند.

وی با اشاره به اینکه شرایط باید طوری فراهم شود که مردم این استان گاوهای مازاد و قابل فروش این مجتمع را به راحتی خریداری کنند، تصریح کرد: با فروش سالانه ۲۰۰ راس گاو از این مجتمع، می توان دامپروری خُرد را در سطح این استان رونق بخشید و به اقتصاد خانواده ها کمک کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه اگر استاندار ایلام زمینه و شرایط را در استان فراهم کند، مجتمعی با بیش از سه برابر ظرفیت مجتمع کنونی، در استان احداث می کنیم، تاکید کرد: خدمت به مردم استان ایلام و ایجاد اشتغال پایدار در این استان را وظیفه خود می دانم و از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام