کد خبر:1297

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خبر داد؛

ارائه خدمات شبانه روزی به جامعه ایثارگری و زائران در مرز مهران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ 21:54:19

بازتاب ایلام-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: موکب های این بنیاد در سراسر استان و بویژه در مسیرهای منتهی به مرز بین المللی مهران، در حال ارائه خدمات رایگان به زائران اربعین حسینی و جامعه هدف هستند."اسدالله تولیده" در گفتگو با بازتاب ایلام با بیان اینکه تمام امکانات و همکاران خدوم و محب اهل البیت(ع) را برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به زائران، بسیج کرده ایم، اظهار داشت: علاوه بر اختصاص تمام اماکن در اختیار بنیاد، دو مکان نیز را برای اسکان، پذیرایی و ارائه خدمات به زائران عزیز، در مهران اجاره شده است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون به قریب ۱۵۰۰ نفر از جامعه ایثارگری و زائران در مرز مهران ارائه خدمت شده است، بیان داشت: این خدمات شامل اسکان، صبحانه، نهار، شام و...؛ بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان اینکه تمام جامعه ایثارگری و خانواده های شان از این خدمات برخوردارند، یادآور شد: جانبازان عزیز ۷۰ درصدی بصورت ویژه مورد پذیرایی، تفقد و استقبال قرار می گیرند و بدرقه می شوند.

"اسدالله تولیده" با بیان اینکه اجتماع عظیم اربعین بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت است، خاطرنشان ساخت: در این مدت بیش از ۱۰ هزار بسته فرهنگی با موضوع ایثار و شهادت و با هدف ترویج این فرهنگ ناب در میان زوار توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه ها و موکب های بنیاد تا بعد از اربعین در خدمت جامعه ایثارگری و زائران خواهند بود، تصریح کرد: پیش بینی می شود در این مدت به بیش از ۱۵ هزار نفر از جامعه ایثارگری در مرز مهران ارائه خدمت شود.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام