کد خبر:1818

منتظر مجوز از وزارت نیرو جهت بهره برداری از پروژه آب دشت هندیمینی هستیم


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ 17:59:03

بازتاب ایلام- فرماندار بدره گفت: پروژه مطالعات آب دشت هندیمینی انجام‌ و منتظر مجوز تخصیص آب از وزارت نیرو هستیم که با بهره برداری از این پروژه چهار هزار و ۵۰۰ هکتار به اراضی آبی این شهرستان اضافه می شود.یونس آزادی روز یکشنبه در تور خبری که به مناسبت دهه فجر برگزار گردید، اظهار داشت: ایام فرخنده دهه فجر فرصتی برای بازگویی تلاش و زحمت های انقلابیون، علما، روحانیون و مردم ایران اسلامی در اوایل انقلاب است.

وی با اشاره دستاوردهای نظام و تبیین عملکرد و اقدام های دولت در عرصه های مختلف به مردم دانست وافزود: در این ایام ۲۵ طرح عمرانی، خدماتی و اقتصادی با اعتبار ۳۱۳ میلیارد ریال بهره برداری می رسد.

فرماندار بدره با بیان اینکه ارتباط و مشورت با مردم در اولیت کارهایم قرار داده ام، یادآور شد: یکی از کارهای شاخص در شهرستان بدره برنامه های ده گردی با حضور مسئولین شهرستانی و استانی جهت رفع مشکلات مردم روستاها بوده است

آزادی خاطر نشان ساخت: حضور در سامانه ی سامد ،دیدار باخانواده های شهدا و ایثارگران، مددجویان کمیته و بهزیستی، میز خدمت، پیگیری درخواست های مردمی از ادارات سطح شهرستان ،۲۳ جلسه ی ستاد تنظیم بازار ، گشت مشترک، ازدیگر اقدامات این فرمانداری به مردم شهرستان بوده است.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری این شهرستان در حاشیه سد سیمره اشاره کرد و گفت: مطالعات این طرح بطور کامل انجام و طرح تهیه شده است ، فاز اول ۲ جاده تنگه فری و للار تکمیل شده است

فرماندار بدره یادآور شد: پروژه پمپاژ آب زرانگوش و تلخاب هم اکنون با پیشرفت ۸۵ درصدی در دست اجراست که تلاش می شود برای ایام هفته دولت در سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به مصوبات سفر استاندار ایلام به  شهرستان بدره، افزود: ۲۱ پروژه مصوب شد که از این تعداد ۶ پروژه تاکنون به بهره برداری رسیده و ۱۲ پروژه نیز در دست اقدام است.

آزادی در خصوص وضعیت استقرار ادارات درس سطح شهرستان یادآور شد: ۱۶ اداره دارای چارت اداری ، ۱۴ اداره با نمایندگی در سطح شهرستان مستقر و برای هفت مورد دیگر اقداماتی برای استقرار صورت گرفته است.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام