کد خبر:1843

رأی آگاهانه؛ نمایندگان بصیر را روانه مجلس می‌‌کند


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ 9:17:57

بازتاب ایلام- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام گفت: انتخاب درست و به‌دور از قبیله‌گرایی کاندیدای انقلابی، کارآمد و بصیر را انتخاب کنید تا کارآمدی مجلس و در راس امور بودن آن محقق شود.حجت‌الاسلام الله نور کریمی تبار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: تقوی باعث افزایش رزق و روزی، خیروبرکت و افزایش عمر و مفتاح امور است که ضمن توصیه خود و شما نمازگزاران به تقوی الهی، رعایت تقوی در امور را فراموش نکنید.

وی افزود: ذات زیبایی عفت است و تنها سرمایه زن، عفت و پاک‌دامنی اوست، زن اگر بالاترین مقامات و عالی‌ترین معلومات را هم دارا باشد ولی نتواند عفت خود را نگاه دارد، ارزش واقعی ندارد،

امام‌ جمعه ایلام با توصیه به رعایت عفاف و پاک‌دامنی جامع زنان اضافه کرد: زنان پاک و عفیف محبوب‌ترین زنان نزد پروردگارند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان ساخت: به‌رغم سرمای شدید و تبلیغات پوچ و بی‌اساس دشمن، مردم ایلام در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه‌تر از گذشته شرکت کرده و بار دیگر با شعار مرگ بر آمریکا مشت محکمی بر ذهن استکبار جهانی زده و ثابت کردند به‌نظام و انقلاب پایبند هستند.

کریمی تبار یادآور شد: متأسفانه برخی از کاندیدها با سو استفاده از دختران معصوم آنان را وارد تبلیغات انتخاباتی و جمع‌آوری رأی می‌کند و این موضوع به‌هیچ‌وجه قابل‌بخشش نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان در پایان از مردم استان خواست با انتخاب درست و به‌دوراز قبیله گرایی کاندید انقلابی، کارآمد و بصیر را انتخاب کنند تا کارآمدی مجلس و در راس امور بودن آن محقق شود.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام