کد خبر:1852

هر جا به جوانان اهمیت داده ایم موفق بوده ایم


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ 10:25:53

بازتاب ایلام- استاندار ایلام گفت: توجه جدی به مقوله جوانان در اولویت باشد زیرا با میدان دادن به جوانان کشور آباد می شود.قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام صبح امروز در دیدار محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: نبایست در وزارت ورزش مقوله مهم جوانان مغفول بماند کما اینکه امروز در استان ایلام است اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه استان ایلام جوانان خلاق و توانمندی دارد که در صورت توجه ضمن اینکه موجب تحول در توسعه می شود آسیب های اجتماعی را در جامعه تعدیل می کند، افزود: در دولت گذشته بصورت بی رویه استخدام داشتیم اما در این دولت بحث استخدام ها بسیار سخت شده است.

استاندار ایلام خاطر نشان ساخت: امروز این رویه افراط و تفریط برای اشتغال جوانان مشکل ایجاد کرده و باعث ایجاد سرخوردگی آنان می شود که بایست در سازمان سازمان اداری و استخدامی اصلاح شود.

سلیمانی دشتکی یادآور شد: تاکنون برخی برنامه ها و طرح های ما به شول مطلوب برای اشتغال جوانان جواب نداده است و گاهی مشاهده می شود علی رغم اینکه در حوزه اعطای تسهیلات موفق کرده ایم اما بعضا این تسهیلات نه تنها به اشتغال پایدار منجر نشده بلکه جوانان را به بیکار بدهکار مبدل کرده است.

وی خواستار توجه جدی به اشتغال جوانان شد و بیان داشت: در راستای اهمیت به جوانان طرح مشاورین جوان را ارائه داده ایم ولی همین را هم بر نتابیدند در حالیکه آنان مشاوران بی مزد و منتی بودند.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام