کد خبر:1864

آرای مردم ایلام در ۵۵۴ شعبه اخذ می شود


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ 12:13:48

بازتاب ایلام- رئیس دفتر هیات نظارت بر انتخابات استان ایلام گفت: ۵۵۴ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در نقاط مختلف استان ایلام در هر دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران فرآیند اخذ رای از واجدان شرایط را انجام می دهند.یوسف امیدی اظهار داشت: از این تعداد شعب اخذ رای ۳۴۷ شعبه متعلق به حوزه انتخابیه شمال استان شامل ۲۳۸ شعبه ثابت و ۱۰۹ شعبه سیار است.

وی با بیان اینکه بالغ  بر ۲ هزار نفر ناظر روند نظارت بر انتخابات استان را بر عهده دارند، افزود: در حوزه انتخابیه دهلران هم ۲۰۷ شعبه شامل ۱۴۳ شعبه ثابت و ۶۴ شعبه سیار برای جمع آوری آرای مردم دایر می شود.

امیدی یادآور شد: بر اساس اعلام شورای نگهبان و وزارت کشور ۶۱ نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شده اند که از این تعداد داوطلب ۴۱ نفر در حوزه انتخابیه ایلام و ۲۰ نفر در حوزه انتخابیه دهلران با هم به رقابت می پردازند.

رئیس دفتر هیات نظارت بر انتخابات استان ایلام خاطر نشان ساخت: تا روز انتخابات در دوم اسفندماه احتمال اینکه تعدادی از این داوطلبان از حضور در رقابت های انتخاباتی انصراف دهند وجود دارد و این اسامی دست خوش تغییر می شوند.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام