کد خبر:1868

شور انتخابات در مهران/تعبیه و آمادگی ۳۱ صندوق برای اخذ آراء


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ 10:00:29

بازتاب ایلام-فرماندار مهران گفت: حضور پرشور مردم در ستادهای نامزدها در شهرستان مهران؛ نویدبخش برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در این شهرستان مرزی است."اسد قاسمی" اظهار داشت: مردم به ویژه جوانان و بزرگان ایلات و طوایف مختلف شهرستان مهران در مدت برپایی ستاد تبلیغاتی نامزدها، با حضور خود در این ستادها بر هیجان و نشاط فضای انتخاباتی شهرستان افزوده اند.

وی افزود: در مدت برپایی ستاد انتخابات نامزدها در مهران تاکنون هیچ مشکل حاشیه ای یا امنیتی در این شهرستان برای نامزدها، هواداران آنها و مردم یا مسئولان ایجاد نشده و سخنرانی ها و برنامه های انتخاباتی نامزدها با نظم و هماهنگی های قبلی با مسئولان شهرستان در حال انجام است.

فرماندار مهران یادآور شد: جلسات متعددی با اعضای ستاد انتخابات و همچنین بزرگان و معتمدان شهرستان مهران از ایلات و طوایف و تیره های مختلف ساکن در این منطقه برای ترغیب مردم به حضور گسترده در این انتخابات برگزار شده است.

"اسد قاسمی" با بیان اینکه همه شرایط برای برگزاری یک انتخابات آرام اما حداکثری در شهرستان مهران آماده است، تصریح کرد: عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی، انتظامی و سایر نیروهای دست اندرکار انتخابات به استعداد ۷۰۰ نفر، وظیفه برگزاری این همه پرسی عمومی و مهم را در شهرستان مهران بر عهده دارند.

وی خاطرنشان ساخت: ۳۱ صندوق برای دریافت آرای مردم شهرستان مهران در نظرگرفته شده که از این تعداد ۱۴ صندوق ثابت شهری، ۷ صندوق ثابت روستایی و ۱۰ صندوق نیز سیار روستایی و عشایری است.

فرماندار مهران بیان داشت: بر اساس آمار ثبت احوال؛ واجدان شرایط رای شهرستان مهران از جمعیت ۲۹ هزار و ۷۰۰ نفری؛ بیش از ۲۰ هزار نفر از آنها واجد شرایط رای هستند.

"اسد قاسمی" تاکید کرد: با توجه به اینکه برخی از مردم استان از سایر شهرستان ها در روز جمعه به زیارت حرم مطهر امازاده علی صالح (ع) واقع در بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران می آیند احتمال وجود آرای شناور شهرستان مهران دور از انتظار نیست.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام