کد خبر:2123

بازدید فرماندار و دادستان به اتفاق "مهندس تیموری" رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام از شهرستان چرداول!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ 17:21:18

بازتاب ایلام- در راستای تسریع در امر خدمات رسانی به روستا های شهرستان چرداول بازدید میدانی به عمل آمد.در این بازدید ابتدا "نوراله تیموری ضمن عرض تبریک سال نو و ابراز خرسندی از همکاری و تعامل بین بخشی در راستای رفع موانع و مشکلات احتمالی از پیگیری های"الیاس فتاحی" فرماندار و همکاری "آقای بیگی" دادستان این شهرستان تقدیر کرد.

در جریان این بازدید "تیموری" باتشریح اقدامات انجام شده در سطح روستایی این شهرستان گفت: در دوسال سال گذشته بیش از ۴۰میلیارد تومان در بخش آبرسانی و ارتقا تاسیسات این شهرستان هزینه شده است.

وی با اشاره به اقدام موثر شرکت آبفار در تامین آب شرب پایدار به روستا های کم آب یا بی آب که توسط آبرسانی سیار تامین می شد، اظهار داشت: از مجموع ۲۱روستای كم آب، در حال حاضر تنها به دو روستا تقلیل یافته است.

وی ابراز امید واری کرد انشاءالله تا پایان سال مالی ۹۹روستاهای آبرسانی سیار این شهرستان به صفر برسد.

در این بازدید موانع و مشکلات احتمالی در راستای خدمات رسانی موثر به روستا های تحت پوشش این شهرستان با حضور دادستان و فرماندار این شهرستان ارزیابی و دستورات لازم لحاظ گردید.

در پایان "الیاس فتاحی" فرماندار شهرستان چرداول از فعالیت های بي وقفه شرکت آب و فاضلاب روستایی در خدمات رسانی به روستاهای شهرستان چرداول تقدیر و تشکر به عمل آورد.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام