کد خبر:2621

دیوان مرگ را ببندید/ایوان مسیر زندگی است!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ 11:35:10

بازتاب ایلام/غلامرضا محمدمرادی: یکی از راه های توسعه، ترقی، بالندگی و ایجاد رفاه، آسایش و آرامش در هر کشوری؛ وجود راه های ارتباطی و مواصلاتی مناسب و ایمن است.!یکی از استان های کشور که به علت موقعیت جغرافیایی و توپوگرافی خشن و به دلیل کم کاری و کم توجهی برخی مسئولان، از زیرساخت های مناسب و ایمن مواصلاتی رنج می برد، استان ایلام است و هر از چند گاهی؛ برخی اخبار هولناک و دردناک تصادف، دل هر بیننده و شنونده ای را به درد می آورد.!

در غرب این استان، شهرستانی زیبا اما محرومِ از حداقل های زیرساختی و با مردمانی نجیب و بافرهنگ؛ خودنمایی می کند.

شهرستان ایوان که دیوانی از مشکلات و محرومیت ها را یدک می کشد و تا کنون فریادِ آلام رنگارنگ اش هیچ مسئولی را از خواب ناز و عمیق بیدار نکرده است، از قدیم الایام مسیر پرتردد و ارتباطی ایلام با استان های همجوار و مرکز کشور بوده و هست اما...!

اما این مسیر ارتباطیِ پرتردد چندان مورد توجه مسئولان امر قرار نگرفته است و نقاط حادثه خیز آن همچنان حوادث خلق می کنند و قربانی ها می گیرند.!

هر از گاهی اخباری دردناک از وقوع تصادف در این مسیر، در فضاهای مجازی و حقیقی می پیچد و عده زیادی داغدار و متاثر می شوند اما...!

اما کسی نیست که در این راه بصورت"جهادی و انقلابی" پای کار باشد تا نوار این حوادث و تلخی ها هر چه زودتر پاره شوند و انسان های بی گناه یکی پس از دیگری قربانی نشوند.!

می طلبد که مسئولان ذیربط بصورت کاملاً علمی، فنی، کارشناسی و دقیق؛ علل وقوع حوادث و تصادفات تلخ در این مسیر را بررسی، احصاء و چاره اندیشی نمایند تا بیش از این شاهد تصادف و خسارات جانی، مالی و روحی و روانی ناگوار در این مسیر نباشیم و "دیوان مرگ" بسته و ایوان به مسیر زندگی تبدیل شود.!


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام