کد خبر:2699

ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در ایلام!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 17:39:29

بازتاب ایلام-مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: در سه سال اخیر بیش از ۱۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان ایلام ایجاد شده است که با بررسی علمی و میدانی صورت گرفته، تایید گردید که بیش از ۸۵ درصد این شغلها طرحهای پایداری هستند."قنبر موسی نژاد" در نشست مشترک با معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری ایلام اظهار داشت: مردمی بودن و تکیه کردن بر مشارکتها و کمکهای مردمی، از شاخصه های مهم کمیته امداد است و محدود بودن منابع، چنین رویکردی را بیش از پیش ضروری کرده است.

وی افزود: در مجموعه کمیته امداد علی رغم اینکه روزانه خدمات حمایتی و پرداختهای زیادی صورت می گیرد با این حال به منظور تسریع در اجرا و کمک به ارتقاء سلامت اداری، پرداخت های نقدی در این دستگاه را به طور کامل ممنوع کرده ایم و راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در همین راستا است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام یادآور شد: ارائه ۳۶ نوع خدمت کمیته امداد به مردم به صورت الکترونیکی صورت می گیرد و این در حالی است که مخاطبان این نهاد معمولاً اقشار خاص هستند.

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری ایلام نیز در این نشست گفت: اشتغال زایی و توانمندسازی از موفق ترین خدمات کمیته امداد به جامعه مددجویی است و نمود این خدمت در جامعه کاملاً مشهود است.

"امین دوستمحمدی" اظهار داشت: پایدار بودن بیش از ۸۵ درصد مشاغل ایجاد شده توسط کمیته امداد، نشانه و مویدِ موفق بودن برنامه های توانمندسازی و اشتغال زایی این نهاد و انتخاب یک مسیر درست و برنامه ریزی شده در این زمینه است.

وی افزود: کمیته امداد دستگاهی است که در سالهای اخیر در زمینه نوع خدمت رسانی، تنوع در خدمات و نحوه ارائه خدمت بسیار متحول شده است.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری ایلام یادآور شد: الکترونیکی شدن خدمات دریافت و پرداخت، راه اندازی میز خدمت الکترونیکی و منظم، پیگیری برنامه ها به صورت جدی و داشتن برنامه در تمام حوزه ها، نشانه کارآمد بودن و موفق بودن این نهاد است.

"دوستمحمدی" تصریح کرد: امداد از معدود دستگاههایی است که در خدمت رسانی همواره حرفی برای گفتن داشته و در تمامی خدماتی که ارائه می دهد، دارای برنامه است.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام