کد خبر:2704

راه اندازی سامانه جامع پژوهش در ایلام!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 9:17:00

بازتاب ایلام - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام از راه اندازی طرح جامع سامانه پژوهش در استان خبر داد و گفت: این سامانه با همکاری دانشگاه ایلام و مراکز آموزش عالی استان راه اندازی شده است."معروف بسطامی" در نشست کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری استان ایلام هدف از ایجاد این سامانه را جلوگیری از فرصت سوزی، تجمیع طرح های تحقیقاتی، دسترسی آسان به آنها، آسیب شناسی طرح های مورد نیاز استان بر شمرد.

وی اظهار داشت: اساس کار توسعه انجام پژوهش و هدفگذاری و تدوین برنامه دقیق بر اساس مسیر تقویم آموزشی است و دسترسی آسان به این سامانه مانع انجام طرح های تحقیقاتی غیر ضروری می شود.

معاون استاندار ایلام افزود: کارشناسان، اساتید، مدیران دستگاه ها و صاحب نظران می توانند پیشنهادات خود  را در این خصوص اعلام کنند.

"معروف بسطامی" با بیان اینکه دستور کار آموزش، پژوهش و فناوری بنابر دستور استاندار ایلام همواره مد نظر کارگروه بوده و با توجه به اهمیت پژوهش سعی شده است در این مسیر هدف گذاری انجام گیرد؛ بر ضرورت انجام طرح های استان بر اساس پژوهش های علمی تاکید کرد و گفت: بدون در نظر گرفتن مباحث علمی برای اجرای یک طرح نمی توان انتظار نتایج عالی را داشت.

 


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام