کد خبر:2706

2 هزار واحد مسکن مهر ایلام تا پایان سال تکمیل می شوند!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 10:30:47

بازتاب ایلام-معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: دو هزار واحد باقی مانده مسکن مهر در مناطق مختلف ایلام تا پایان سال تکمیل می شوند."احمد کرمی" صبح امروز سه شنبه در نشست ویدیو کنفرانس معاونین عمرانی استانداری‌ها با معاون عمرانی وزارت کشور اظهار داشت: مشکل قانونی واگذاری اراضی ملی در شهرها باید مورد بررسی قرار گرفته و نقائص آن برطرف شود.

وی با بیان اینکه استان ایلام در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۳ واحد مسکونی داشته است، افزود: بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و در اختیار متقاضیان قرار گرفته و دو هزار واحد باقی مانده تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار ایلام به مشکلات طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و بیان داشت: محدودیت‌های بسیاری در زمینه اختصاص زمین به این طرح وجود دارد و در مورد هزینه‌های زیرساختی این طرح تامین اعتبارات لازم برای آن پیش بینی لازم صورت نگرفته است.

"کرمی" با اشاره به اقدامات شهرداری‌های استان در خصوص مبارزه با بیماری کرونا، یادآور شد: ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و ناوگان حمل و نقل از جمله اقدامات شهرداری‌ها برای مبارزه با بیماری کرونا بوده و برای ادامه این اقدامات نیازمند اختصاص اعتبارات ویژه هستیم.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام