کد خبر:2921

مدیرعامل این مجموعه صنعتی خبر داد؛

تولید کود شیمیایی در دهلران بی وقفه ادامه دارد!/بی مهری ها و تحریم ها را دور می زنیم!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 22:36:25

بازتاب ایلام-مدیرعامل گروه کارخانجات تولید کود شیمیایی شهرستان دهلران گفت: این مجموعه علیرغم عدم وجود نقدینگی مناسب، افزایش قیمت مواد اولیه و تجهیزات، تحریم ها، بی مهری ها، کمبود لوازم و تجهیزات مورد نیاز؛ همچنان در نقطه صفر مرزی با گرمای ۵۰ درجه سانتیگراد، فعال و پویا است."روح الله زرين آبادى" در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه تمام هم و غم این مجموعه صنعتی و تولیدی، افزایش تولید و کمک به شکوفایی اقتصادی استان و کشور است، اظهار داشت: صنعتگران و تولیدکنندگان در شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها نباید سنگر تولید را رها کنند و باید"جهادی و انقلابی" پای کار باشند.

وی با تاکید بر اینکه بایستى تحریم ها و تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کرد، افزود: با توجه به وضعیت بغرنج بیکاری در استان ایلام، ضرورت دارد که مسئولان استانی و کشوری تمام زيرساختهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری را در این استان ایجاد و زمینه اشتغال پایدار را فراهم کنند.

"روح الله زرين آبادى" با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به سال"جهش تولید" بیان داشت: مسئولين و ارگانهای مرتبط بايد از تولیدکنندگان و صادر کنندگان حمایت نمایند تا شاهد جهش تولید و رونق اقتصادی در همه زمینه ها در کل کشور باشیم.

وی با ابراز گلایه از برخی بی مهری ها، کم لطفی ها، کوته نظری ها، بی تدبیری ها و کارشکنی های برخی مدیران و کارشناسان در حوزه صنعت و تولید، خاطرنشان ساخت: عدم حمایت برخی از مسئولان و مدیران دولتی، باعث عدم توسعه و رشد اقتصادی استان و کشور شده است و این روند، با فرمایشات و تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری"مدظله العالی" کاملاً منافات دارد.

مدیرعامل گروه کارخانجات تولید کود شیمیایی شهرستان دهلران تصریح کرد: مسئولان و مدیرانی که در کار تولیدکنندگان و صنعتگران اختلال و کارشکنی می ورزند و موجبات شکست آنها را فراهم می کنند؛ مصداق بارز خائنان به مردم و کشور هستند و باید از طریق مراجع ذیصلاح بویژه قوه قضائیه مورد پیگرد قانونی قرار گیرند تا موانع تولید مرتفع گردد و زمینه توسعه، ترقی، بالندگی، اشتغال و کارآفرینی در کشور به خوبی فراهم شود.

"روح الله زرین آبادی" تاکید کرد: اگر کم لطفی ها، بی مهری ها، کوته نظری ها و کارشکنی های برخی مدیران در سطح استان کم شود، می توان به رونق و جهش تولید امیدوار بود و زمینه اشتغال صدها نفر از بیکاران استان را فراهم ساخت اما چه فایده که عده ای نمی خواهند که این استان در مدار توسعه قرار گیرد.

وی با رد برخی شایعات مبنی بر کمرنگ شدن فعالیت کارخانجات تولید کود شیمیایی دهلران، یادآور شد: این مجموعه علیرغم عدم وجود نقدینگی مناسب، افزایش قیمت مواد اولیه و تجهیزات، تحریم ها، بی مهری ها، کمبود لوازم و تجهیزات مورد نیاز؛ همچنان در نقطه صفر مرزی با گرمای ۵۰ درجه سانتیگراد، فعال و پویا است.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام