کد خبر:308

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان؛

9پروژه عمرانی در شهرک های صنعتی ایلام افتتاح می شود


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ 9:35:17

بازتاب ایلام - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: 9 پروژه عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان همزمان با آغاز چهلمین بهار انقلاب افتتاح می شود.مرتضی دارایی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه ها بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع تملک دارایی های سرمایه ایی و بودجه داخلی شرکت هزینه شده است، اظهار داشت: اجرای عملیات گاز رسانی به شهرک های صنعتی دهلران، مهران و ناحیه صنعتی بدره، جدول گذاری و آسفالت شهرک صنعتی دره شهر و ناحیه صنعتی بدره و اجرای خط انتقال آب ناحیه صنعتی شباب را از جمله پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان افزود: اجرای روشنایی معابر شهرک صنعتی ایوان، اجرای فیبرنوری و مخابرات ناحیه صنعتی شباب و ترمیم شکستگی آب شهرک صنعتی ایلام از دیگر پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر امسال است.

وی گفت: این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکار خواهد گرفت.

دارایی یادآور شد: شرکت شهرک های صنعتی استان با توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا کرده و زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی را فراهم می کند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال حمایت از کالای ایرانی افزود: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام ابراز امیدواری کرد: با همت و تلاش مضاعف مسئولان استان، مردم و تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی توسعه، عمران و آبادانی استان با شتاب بیشتری ادامه یابد./ ایرنا


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام