کد خبر:3330

معاون استاندار ایلام عنوان کرد:

تمامی ادارات استان مکلف به اجرای مناسب‌سازی هستند!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 21:31:20

بازتاب ایلام - معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: رعایت مناسب‌سازی به منظور سهولت تردد معلولان و جانبازان باید پیوست اجرایی تمامی طرح‌های عمرانی قرار گیرد.به گزارش بازتاب ایلام ؛ احمد کرمی در نشست شورای مناسب‌سازی استان ایلام افزود: باید تمامی ادارات، ارگان‌ها، بانک‌ها و اصناف در این زمینه عزم همگانی داشته و با رعایت این مهم و یا اصلاحات لازم در روند مناسب‌سازی، بستر لازم برای تردد افراد دارای معلولیت و جانبازان فراهم کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی ادارات مکلف به اجرای مناسب‌سازی هستند، ادامه داد: افراد دارای معلولیت و جانبازان همچون سایر افراد جامعه دارای حقوق شهروندی از جمله تردد آزاد و بدون مانع هستند و نباید این مساله موجب عدم رضایت این قشر شود چراکه رعایت نکردن آن توهین به این افراد است.

وی اظهار کرد: در حوزه مناسب‌سازی به عنوان الزام اجتناب‌ناپذیر جدیت لازم باید وجود داشته باشد تا بستری آرام برای تردد آسان و ایمن افراد دارای معلولیت و جانباز فراهم شود.

معاون عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه اجرای مناسب‌سازی به اعتبار کلان نیاز ندارد، افزود: باید در برنامه زمانی مناسب این مساله به صورت جدی اجرایی شود.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام