کد خبر:613

نقبی بر انتصابات آقای دیوان نشین؛

باجناق ها برادر می شوند!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 17:21:17

بازتاب ایلام/عباس خزلی - پیشکسوت و فعال رسانه ای: ریاست محترم دیوان محاسبات کشور جناب آقای عادل آذر؛ قدیما گفته بودن باجناق ها فامیل نمی شوند.! اما شرایط سیاسی حکومت و مملکت طوری رقم خورده که باجناق ها نه تنها فامیل بلکه برادر خوانده نیز می شوند.! 

در انتصابات رَحِمی مدیریت کلان کشور؛ مدیران با نفوذ دست اقوام را فارغ از تخصص و رزومه خاص مدیریت می گیرند و بر قله ریاست می گذارند.! به طوری که این افراد پشت میز ریاست بخود سیلی می زنند که آیا خواب می بینند یا در عالم بیداریست که این چنین به مقام و منصب دست یافته اند.!

این رویه ناصواب موجب انزاوای کارشناسان و افراد متخصص و کارآمد جامعه شده است و همانطور که مشاهده می شود، روز به روز از قافله تکنولوژی و توسعه؛ از جهان عقب می افتیم.!

جالب اینکه دیوان نشین قصه ما بدون توجه به دور و بَرش یکه تازی می کند و انتصابات خود را از مدیران و معاون استاندار ارتقاء داده و در مدیریت کلان کشوری منصوب می نماید.! شاید دیگر جایی در استان ایلام نمانده تا مدیری در آن منصوب کند.!

این طور بنظر می رسد که وی هم اکنون مزد حق سکوت عدم اعلام حقوق نجومی بگیران را دریافت می کند.!

بقول ضرب المثل عامیانه خودمان؛ سبیل دوستان و یاران شفیق خود را چرب کرده است که اینچنین بی محابا هر روز شاهد انتصاب نزدیکان خود با معامله در مدیریت های کلان کشوری است.!


آخرین دیدگاه‌ها

کورش سهرابی گفته

کاملاٌ با این اظهارات موافق هستم.بسیاری از مدیران و حتی کارمندان عادی هم از ترس برکناری یا جابجایی،توان هیچ گونه اعتراض یا اظهار نظری ندارند چون استان به طور کامل جنوبیزه شده است.
پاسخ دهید

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام