کد خبر:710

عضو شورای شهر چوار عنوان کرد؛

باید از مردم عذرخواهی کنیم/شورا و شهرداری معضل اصلی شهرند/ پنج میلیارد تومان عوارض پرداختی پتروشیمی ایلام کجاست!؟


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ 23:57:27

بازتاب ایلام- عضو شورای شهر چوار گفت: بابت عملکردم در شورا از مردم عذر خواهی می کنم و می خواهم بدانم که پنج میلیارد تومان عوارض که توسط پتروشیمی ایلام به شهرداری چوار پرداخت گردید، کجا و چگونه هزینه شد.!؟"نادر خاکی" در جلسه دیدار شورای اسلامی شهر چوار با فرماندار جدید ایلام با عرض تسلیت ارتحال حضرت امام(ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد و تبریک عید سعید فطر، اظهار داشت: شورای شهر پل ارتباطی بین دولت و ملت است و باید زبان گویای مردم باشد و بدون هیچ واهمه ای مشکلات مردم را به گوش مسئولان برساند.

وی افزود: امیدوارم با انتصاب فرماندار جدید، شاهد توسعه، آبادانی و پیشرفت شهرستان ایلام در همه زمینه ها باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر چوار بیان داشت: شهر چوار صنعتی ترین قطب غرب کشور است و پتانسیل های زیادی برای پیشرفت دارد اما متأسفانه دارای مشکلات فراوانی است.

"نادر خاکی" یادآور شد: خود اعضای شورا و شهرداری چوار مشکلات اصلی شهر چوار هستند.

وی خاطرنشان ساخت: ناهماهنگی و بی برنامگی اعضای شورا و شهرداری چوار به مردم صدمات زیادی زده و می زند.

عضو شورای اسلامی شهر چوار تصریح کرد: ما اعضای شورا؛ خیلی زود وعده هایی که به مردم دادیم فراموش کردیم.

"نادر خاکی" تاکید کرد: یادمان رفته که مردم نزدیک ۱۵ ساعت و با آن گرمای طاقت فرسا چه جهادی کردند تا ماها انتخاب و راهی شورا شویم. اما بعد از دوسال خدمت هیچگونه دستاوردی نداشتیم حتی به کمترین خواسته مردم هم بی اعتنا بودیم.

عضو شورای شهر چوار اضافه کرد: داشتن یک پارک تفریحی و یک فضای سبز با تمامی امکانات و روشنایی، سکو و صندلی برای نشستن، شهر بازی برای کودکان، سرویس بهداشتی عمومی و فضاهای آرامبخش؛ حق مسلم شهروندان است.

"نادر خاکی" گفت: ما باید از یکایک مردم چوار به خاطر عملکرد ضعیف مان عذر خواهی کنیم.

وی اظهار داشت: با توجه به دریافت مبلغ پنج میلیاردتومان عوارض از پتروشیمی ایلام توسط شهرداری؛ می توانستیم شهر چوار را شخم بزنیم و از نو بسازیم اما اکنون باورش سخت است که ۷۰ درصد این میلغ هزینه حقوق و مزایای کارکنان شده است.

عضو شورای شهر چوار افزود: بی برنامگی و بی تدبیری و ناهماهنگی بین اعضای شورا و شهردار؛ سخت عذابم می دهد.!

"نادر خاکی" بیان داشت: چرا با وجود این سرمایه های عظیم؛ شاهد مبلمانی زیبا و شهری زیبا نباشیم!؟ چرا باید درآمدزایی نکرد و ده ها چرای بی پاسخ دیگر!؟

وی یادآور شد: از مسئولان مربوطه و دستگاههایی نطارتی بر کار شورا و شهرداری گله مندم چرا که تا کنون به این مهم بی تفاوت بوده و هستند. چندین بار با دستگاه های ذیربط مکاتبه کردم اما متأسفانه تا الآن هیچ نتیجه ای حاصل نشده است.! عضو شورای اسلامی شهر چوار خاطرنشان ساخت: از فرماندار عاجزانه خواهش می کنم به این مسائل و مصائب ورود کنند و نگذارند که این سرمایه ها حیف و میل شوند.!؟

"نادر خاکی" تصریح کرد: در یک جمله اگر ما اعضای شورا توان مدیریت نداریم؛ شورا را منحل کنید تا بیش از این مردم به شورا بدبین نشوند.

وی یادآور شد: چرا به روستاها و شهر وام مسکن تعلق می گیرد اما به شهر چوار تعلق نمی گیرد.!؟

عضو شورای اسلامی شهر چوار خاطرنشان ساخت: با توجه به طرح جامع شهری؛ مردم چوار مجوز ساخت و ساز ندارند و بارها پیگیر شدیم و نتیجه خاصی حاصل نشده و متأسفانه این دو مشکل باعث مهاجرت اغلب مردم چوار به شهر ایلام شده است.

"نادر خاکی" تاکید کرد: اگر شورا و شهردار با برنامه های بنده هماهنگ می شدند و اجرا می کردند، بی شک الان جز موفق ترین و محبوب ترین شوراها بودند.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام