کد خبر:874

مدیرکل بهزیستی استان ایلام عنوان کرد؛

افتتاح 57 طرح اشتغالزایی همزمان با هفته بهزیستی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 8:55:59

بازتاب ایلام- زهرا همتی گفت: همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی چهار طرح اشتغالزایی در شهر ایلام و ۵۳ طرح اشتغالزایی در دره شهر افتتاح می شود.وی با بیان اینکه 59 مددجوی زیر پوشش در این ایام صاحبخانه می شوند، افزود: واحد های مختص این افراد در مناطق شهری و روستایی شهرستانهای تابع استان احداث شده است.

مدیرکل بهزیستی استان ایلام با اشاره به افتتاح مرکز ژنتیک در دهلران و مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی ومرکز CBR در ایلام، یادآور شد: مرکز ویزیت در منزل توانبخشی سالمندان ایوان، مرکز ویزیت در منزل سالمندان، مرکز سلامت روان و پایگاه دایمی غربالگری بینایی کودکان در آبدانان در هفته بهزیستی افتتاح خواهند شد.

همتی با بیان اینکه افتتاح نخستین مرکز رفاه کودک و خانواده در شهر ایلام، برگزاری نمایشگاه محصولات صنایع دستی مددجویان، اهدا جهیزیه به ۱۷ نوعروس، بازدید مسئولان استانی از منازل مددجویان و مراکز بهزیستی ازجمله برنامه ای این اداره کل می باشد، اضافه کرد: اعزام زنان سرپرست خانوار به مشهد مقدس، دیدار شورای معاونان بهزیستی با مسئولان استان، نشست با موسسه های مردم نهاد و تبلیغات محیطی و رسانه ای را از دیگر برنامه های هفته بهزیستی می باشد.

مدیر کل بهزیستی ایلام یادآور شد: امسال برای نخستین بار جشنواره بهزیستی، رسانه و مسئولیت اجتماعی برگزار و از خبرنگاران فعال در حوزه بهزیستی تقدیر به عمل می‌آید.

لازم به ذکر است این جشنواره در چهار بخش خبر، گزارش، مقاله و یادداشت و گفتگو و مصاحبه برگزار و از خبرنگاران برگزیده تجلیل خواهد شد.

وی شعار امسال هفته بهزیستی را به زیستن، در گام دوم شفافیت، توانمندسازی و ارتقای اجتماعی عنوان کرد.


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام